2020 © Shamseh Template. All Rights Recerved. 2020
معــرفی معمارخانه شمسه
معــرفی معمارخانه شمسه

شرکت معمارخانه شمسه از جمله شرکت های معتبر و پیشرو در ارائه خدمات معماری، شهرسازی، مطالعاتی، پژوهشی، عمرانی، خدماتی اعم از طراحی، مشاوره، محاسبه و نظارت فنی بر کلیه پروژه های عمرانی می باشد.

معمارخانه شمسه با ارائه جدیدترین طرح ها در سبک های مختلف و بهره گیری از مصالح و تجهیزات روز دنیا و با در نظر گرفتن خصوصیات، نیازها و خواسته های کارفرما و ویژگی های متفاوت هر پروژه اثری کاملا منحصر به فرد خلق می نماید.

 همچنین مهندسین این شرکت علاوه بر استفاده از دانش و تکنیک های اجرایی روز دنیا و استفاده از سازه های عظیم و پیشرفته هوشمند سازی مدیریت کامل ساختمان که بتواند تمامی نقاط و فرآیندهای ورودی و خروجی را کنترل و تصمیمات لازم از پیش تعیین شده را اتخاذ و اعمال نماید و با بهره گیری از علم مدیریت و فن آوری اطلاعات مراحل اجرایی هر پروژه را به سوی حداقل هزینه و زمان هدایت می نماید و با استفاده از تجارب حاصل شده از پروژه های مختلف و بکارگیری روش های نوین اجرایی قادر شده است حوزه فعالیت های خود را در زمینه پروژه های مطالعاتی ـ پژوهشی نیز گسترش دهد.

این شرکت با بهره گیری از کادر کارشناسی متخصص در بخش های مدیریتی و مهندسی پروژه های مختلفی را در صنعت ساختمان سازی کشور در بخش های خصوصی و دولتی اجرا و تکمیل نموده است.